Dumlupınar İlköğretim Okulu Forumu
SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ.....

Sitemize üye olarak daha aktif şekilde yararlanabilirsiniz....

Tüm öğrencilerimizi üye olmasını bekliyoruz...

Üye olmak için kayıt ol bölümüne girin ve tüm istenen bilgilerinizi girin
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz....
SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ.....

Sitemize üye olarak daha aktif şekilde yararlanabilirsiniz....

Tüm öğrencilerimizi üye olmasını bekliyoruz...

Üye olmak için kayıt ol bölümüne girin ve tüm istenen bilgilerinizi girin
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mardin Merkez Dumlupınarİlköğretim Okulu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» BÜYÜK RESSAMLARDAN UMUT
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:20 pm tarafından yenilmez_vedat

» KISSADAN HİSSE
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:19 pm tarafından yenilmez_vedat

» BİLİNMEYENLE
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:18 pm tarafından yenilmez_vedat

» KABİRDE İLK GECE
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:03 pm tarafından yenilmez_vedat

» RASÜLALLAH ÇANAKKALEDE
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:02 pm tarafından yenilmez_vedat

» GECİKEN NAMAZ
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:01 pm tarafından yenilmez_vedat

» MUCİZE OLAYLARDAN ALINTI
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:00 pm tarafından yenilmez_vedat

» FİRAVUNUN DENİZLERE GÖMÜLMESİ
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:58 pm tarafından yenilmez_vedat

» KIYAMETE KADAR HAVADA KALAN TAŞ
CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:57 pm tarafından yenilmez_vedat

En iyi yollayıcılar
ilaydam
CANTA  DOLUSU  PARA Vote_lcapCANTA  DOLUSU  PARA I_voting_barCANTA  DOLUSU  PARA Vote_rcap 
~Mc_Prens~
CANTA  DOLUSU  PARA Vote_lcapCANTA  DOLUSU  PARA I_voting_barCANTA  DOLUSU  PARA Vote_rcap 
yenilmez_vedat
~KÎ¥ãméT~™
zynp
Admin
kübra bingül
İ*L*K*N*U*R
Se3da
gizemkaymaz
Istatistikler
Toplam 35 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ~~memos~~

Kullanıcılarımız toplam 405 mesaj attılar bunda 257 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 6 kişi Ptsi Tem. 08, 2019 10:51 am tarihinde online oldu.

CANTA DOLUSU PARA

YazarMesaj
yenilmez_vedat

CANTA  DOLUSU  PARA Empty
MesajKonu: CANTA DOLUSU PARA   CANTA  DOLUSU  PARA Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:52 pm

Komik adam yolda giderken, bir evin duvar dibine bırakılmış bir çanta bulur. Açar bakar çantanın içi 100’lük dolu. Tahminen 500.000 lira vardır bunun içinde der. Başlar çantanın sahibini aramaya. Sağından, solundan gelene geçene, durakta otobüs bekleyene, manava, markete sorar. “ Kardeş, bu para dolu çanta senin mi? “ diye. Kimse çıkıp da, para benim, demez. Bir kadın: “ Çantayı karakola götür. Polise teslim et. Onlar sahibini bulur “ der.

Komik adam, kadının dediğini yapar. Polisler parayı sayar. Çantada tam 700.000 lira vardır. Aradan aylar geçtiği halde para dolu çantayı arayan soran olmaz. Bu arada olayı öğrenen komik adamın karısı boşanma davası açar ve mahkemede çanta olayını anlatınca hâkim tek celsede ayrılmalarına karar verir.

CANTA DOLUSU PARA
1 sayfadaki 1 sayfası