Dumlupınar İlköğretim Okulu Forumu
SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ.....

Sitemize üye olarak daha aktif şekilde yararlanabilirsiniz....

Tüm öğrencilerimizi üye olmasını bekliyoruz...

Üye olmak için kayıt ol bölümüne girin ve tüm istenen bilgilerinizi girin
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz....
SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ.....

Sitemize üye olarak daha aktif şekilde yararlanabilirsiniz....

Tüm öğrencilerimizi üye olmasını bekliyoruz...

Üye olmak için kayıt ol bölümüne girin ve tüm istenen bilgilerinizi girin
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mardin Merkez Dumlupınarİlköğretim Okulu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» BÜYÜK RESSAMLARDAN UMUT
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:20 pm tarafından yenilmez_vedat

» KISSADAN HİSSE
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:19 pm tarafından yenilmez_vedat

» BİLİNMEYENLE
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:18 pm tarafından yenilmez_vedat

» KABİRDE İLK GECE
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:03 pm tarafından yenilmez_vedat

» RASÜLALLAH ÇANAKKALEDE
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:02 pm tarafından yenilmez_vedat

» GECİKEN NAMAZ
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:01 pm tarafından yenilmez_vedat

» MUCİZE OLAYLARDAN ALINTI
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:00 pm tarafından yenilmez_vedat

» FİRAVUNUN DENİZLERE GÖMÜLMESİ
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:58 pm tarafından yenilmez_vedat

» KIYAMETE KADAR HAVADA KALAN TAŞ
FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:57 pm tarafından yenilmez_vedat

En iyi yollayıcılar
ilaydam
FoRum ÜyéLêRi !!! Vote_lcapFoRum ÜyéLêRi !!! I_voting_barFoRum ÜyéLêRi !!! Vote_rcap 
~Mc_Prens~
FoRum ÜyéLêRi !!! Vote_lcapFoRum ÜyéLêRi !!! I_voting_barFoRum ÜyéLêRi !!! Vote_rcap 
yenilmez_vedat
~KÎ¥ãméT~™
zynp
Admin
kübra bingül
İ*L*K*N*U*R
Se3da
gizemkaymaz
Istatistikler
Toplam 35 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ~~memos~~

Kullanıcılarımız toplam 405 mesaj attılar bunda 257 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 6 kişi Ptsi Tem. 08, 2019 10:51 am tarihinde online oldu.

FoRum ÜyéLêRi !!!

3 posters
YazarMesaj
~KÎ¥ãméT~™

~KÎ¥ãméT~™

FoRum ÜyéLêRi !!! Empty
MesajKonu: FoRum ÜyéLêRi !!!   FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 8:54 pm

Ya ArkaDaşLar haRßi ßaZıLarıMız siTéyE Çok ßoş ŞeyLér yaZıyoRuz..! Mad Evil or Very Mad LüTféN yaZmaDaN ßiR Daha DüşüNün. Vé ELimiZdéN geLDikÇe YaRarLı, ArkaDaŞLarıMızLa Sohßét iÇéRisiNde oLaßïLeCeğiMiz KonuLaR oLSun! ßoŞ VakiT geÇiRmekTen Daha ZéVkLi oLur iNaNın[.] Exclamation Wink
yenilmez_vedat

FoRum ÜyéLêRi !!! Empty
MesajKonu: Geri: FoRum ÜyéLêRi !!!   FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 5:42 pm

bence kimse boş şey yazmıyor safa herkes şiir yazıyor yani bu boş şey deil bence başka ne yazackalarki barii sen bul biz uygulayalım geek ayyrıca kimse baralar forum sitesine ugramıyorki ne zevkli şeyler yapacaklar boş vakitleri olmaz artık yaz geldi ama yinede sen onları bizi uyardığın için saol
ilaydam

FoRum ÜyéLêRi !!! Empty
MesajKonu: Geri: FoRum ÜyéLêRi !!!   FoRum ÜyéLêRi !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:12 am

vedat sitenin tam adını ver de girek wiii Very Happy

FoRum ÜyéLêRi !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Kuralları